Навчальний процес

Проблема, над  якою  працює  дошкільний  навчальний  заклад:

Завдання дошкільного навчального закладу на                               2016/2017 навчальний рік:

1. Реалізація  програми  розвитку  дитини  дошкільного віку  "Українське  дошкілля" через   формування  інноваційної  діяльності  педагогів  закладу.

2.Виховання  особистості,яка  успішно  діє  в  різних  життєвих  ситуаціях; розвиток  вміння дітей  спілкуватися  через  повідомлення,пояснення,доповнення,дискутування,слухання.
Організація  мовленнєво- ігрової  діяльності, що грунтується на системі  мовленнєвих  технологій, спрямованих на перехід  дитини від  репродуктивних до креативних мовленнєво- ігрових дій.

3. Створення і використання здоров'язбережувальної  і здоров'язміцнювальної системи  через упровадження комплексного медико-психолого-педагогічного супроводу дитини в дошкільному закладі,забезпечення умов для фізичного,розумового і духовного розвитку малюків,формування у дітей здорового  способу життя.

Змістові  напрями  роботи  на  2016/2017  навчальний  рік:

1.Спрямувати  роботу  педагогів на інтеграцію мовленнєвої та природничо- дослідницької діяльності. Підвищувати мовленнєву  компетентність  дошкільників  засобами  інтерактивних  методів  навчання.

2. Продовжити  роботу з  народознавства, акцентувати  увагу  на патріотичне  виховання  у  контексті  розвитку  духовного  потенціалу  особистості  дитини  дошкільного  віку.

3. Сприяти  формуванню  основ  здорового  способу  життя  дошкільників  шляхом  впровадження  здоров'язбережувальних технологій.

ПРИОРІТЕТНІ  ЗАВДАННЯ  НА  ОЗДОРОВЧИЙ  ПЕРІОД  2017  РОКУ:

1. Охопити  системним  оздоровленням  і  загартуванням  усіх  дітей, застосовуючи  нетрадиційні  методи, шляхом запровадження  гнучкого  динамічного  режиму  та  використання цілющого впливу  природних  засобів  і  рослинної  їжі(очищувальні  салати, соки, вітамінні чаї, зелень, овочі, ягоди, фрукти тощо)
2.Створити  умови  для  ефективного  оздоровлення дітей  влітку  шляхом  впровадження  сучасних  здоров'язбережувальних  та  здоров'яформувальних  освітніх  технологій.
3.Здійснити педагогічну і санітарну освіту  батьків  з  питання  виховання  і  оздоровлення  дітей  в  літній  період.
4.Активізувати  взаємодію з батьками з питання забезпечення психоемоційного комфорту дитини в умовах дошкільного  закладу на  початку нового  навчального  року.