Додаткові освітні послуги

Порядок надання, перлік додаткових освітніх та інших послуг

Згідно  річного  плану  роботи  у  закладі  працюють  безкоштовні  гуртки  за  інтересами  вихованців  за  парціальними  програмами, а саме:

1. Гурток  "Танці  та  аеробіка" -  оздоровча  гімнастика  "ГЛАДИНГ"  з  використанням  пластикових  тарілок  за  програмою  М.Єфименко  "Казкова  фізкультура"  керівник  гуртка  вихователь  Шаповал  Т.Г.;

2. Гурток "Кольорове  королівство" ( художньо - естетичний  розвиток) введена  нова  методика  малювання  на  піску  та  кольоровим  піском - СЕНПЛЕЙ  за  програмою Д.Самойлик  "Радість  творчості"  керівник  гуртка  виховательь  Галицька  Л.Ю.

3. Гурток  "Англійська  мова"   по  вивченню  іноземної  мови  дітьми  дошкільного  закладу  за  програмою  І.Шкваріна "Англійська  мова  для  дітей  дошкільного  віку"  керівник  гуртка  вихователь Синьогуб  О.А.